Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, petr mahdal, studio mahdal, studio-mahdal, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1
zavřítinzerce

Prodám pozemek ve Znojmě

Chcete mít zde svůj odkaz? napište

Sadba hlívy ústričné

Tuto houbu můžete pěstovat v interiéru (doma v bytě) nebo exteriéru na zahrádce či na balkóně. Tento chutný dar nám přináší velice příznivé účinky na lidské tělo. Zvyšuje odolnost proti infekcím, zánětlivým onemocněním, virovým, bakteriálním, a plísňovým chorobám, hemeroidům, ekzémům a při léčení popálenin, aj. Proč tedy nevyužít této nabídky a mít tak po ruce vždy BIO čerstvou zdravou a hlavně doma vypěstovanou houbu?.

Kdy se vysazuje?: Do exteriéru na špalky či pařezy se vysazuje po odeznění posledních mrazíků od počátku měsíce březen až do příchodu zimy, tedy do listopadu.
V interiéru pěstujeme celoročně a to na balíčku slámy.

Kdy mohu očekávat první sklizeň?: a)Na balíku slámy - plodí obvykle za 5-7 týdnů v několika sklizňových vlnách (až 5x).
b)Na pařezu - první plodnice se objeví zhruba za půl roku (záleží na tvrdosti). Provedete-li aplikaci již z jara, můžete se v létě těšit první sklizně a následně pravidelně každý rok.

Jakým způsobem sadbu uchovávat: Lze skladovat na temném místě při teplotách do 6°C (nejlépe v lednici). Při těchto podmínkách vydrží až 2 - 4 měsíce.

Co obdržím (obsah zásilky)?: Obdržíte jedno balení sáčku o hmotnosti 10g se sadbou hlívy ústřičné v podobě naočkovaného obilí s jasně zřetelnou etiketou, která nese veškeré patřičné náležitosti. Podrobný návod k uchovávání, výsadbě a následné péči.

Jak poznám, že je sadba živá?: Naočkované obilí hlívy ústřičné má přirozenou hnědou barvu s bílým povlakem připomínající chmmýří či plíseň, mohou se objevit i žluté skvrny, což není na závadu, ale je to signál k neodkladné výsadbě. Voní po houbách, až do nakvašenosti. Zelená barva znamená, že je kultura podhoubí zkažená či napadená plísní.

Způsob dodání zásilky?: Odesílám výhradně prostřednictvím České pošty formou doporučené zásilky.

Možnosti platby a výše dopravného?: Můžete si zvolit platbu předem na bankovní konto (převodem z konta či složenkou) nebo platbu dobírkou při převzetí zásilky od České pošty.

Hlíva ústřičná
Hlíva ústřičná
Hlíva ústřičná

CHCI KOUPIT

Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Je zakázáno kopírovat veškerý obsah tohoto webu. Fotografie, ilustrace, texty, zdrojové kódy, návod k použití jsou ve výhradním vlastnictví majitele.
Zakazuji jakékoliv rozmnožování tištěné i elektronické formy návodu k použití.
Máte-li zájem o obchodní spolupráci (nákup/prodej) sadby lesních hub, kontaktujte mě - zde

www.prirodna.cz | www.studio-mahdal.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Obchodní podmínky