Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, trsnatec lupenitý, mai také, jidášovo ucho, korálovec ježatý, penízovka sametonohá, šupinovka nameko, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, petr mahdal, studio mahdal, studio-mahdal, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1

Vánoční akce - zimní sadba

Vánoce se blíží a nevíte co darovat svým známým a rodině pod stromeček?
Využijte časově omezené akce a darujte dárkový šek na nákup jakékoliv sadby hub

Jelikož v zimním období lze jen těžko aplikovat sadbu hub na zahrádku, můžete v rámci akce Vánoce využít nákupu dárkového šeku a obdarovat jím Vaše nejbližší či kolegy v práci.

Dárkový šek

..Nebo využijte Váš živý Vánoční stromeček hned dvakrát

Pokud si pořizujete na Vánoční svátky živý stromeček - smrček, borovičku, jedlčku, můžete do květináče aplikovat sadbu lesních hub 8v1. Tím že je stromeček v teplém prostředí a je zaléván, se podhoubí rozroste do kořenového balu a následně na jaře stromeček přesadíte na zahradu. Podhoubí se rychleji rozroste do okolí a první sklizeň příjde dříve.

HřibyUkázka prorostlého kořenového balu a plodnice. Ne vždy se ale plodnice objeví už v květináči

Copyright © 2019 Sadba-hub.cz - Všechna práva vyhrazena.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Je zakázáno kopírovat veškerý obsah tohoto webu. Fotografie, ilustrace, texty, zdrojové kódy, návod k použití jsou ve výhradním vlastnictví majitele.
Není dovoleno jakékoliv rozmnožování tištěné i elektronické formy návodu k použití.
Máte-li zájem o obchodní spolupráci (nákup/prodej) sadby lesních hub, kontaktujte mě - zde

www.prirodna.cz | www.studio-mahdal.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů