Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, trsnatec lupenitý, mai také, jidášovo ucho, korálovec ježatý, penízovka sametonohá, šupinovka nameko, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, přírodna, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1, semena hub, podhoubí, mycelium, dárkový šek, poukaz

Informace o spolku a členství

Přírodna, z.s. - jsme nezisková organizace - spolek, který uspokojuje potřeby svých členů. Neposkytujeme služby, pouze našim členům a dárcům umožňujeme vyzkoušet a zažít.

Sadbu hub poskytujeme členům našeho spolku. Máte-li zájem o naši sadbu hub, stačí si vybrat do balíčku, jaké druhy chcete, a vyplnit osobní údaje (ty slouží k doručení balíčku a přihlášení ke členství).
Pokud Vám nedává smysl být členem našeho spolku a přesto chcete vyzkoušet naši sadbu hub, umožňujeme Vám ji nakoupit jako běžný spotřebitel či firma v rámci naší vedlejší hospodářské činnosti. V takovém případě nám to uveďte do poznámky v košíku. Přihláška ke členství bude zrušena a nahrazena spotřebitelskou kupní smlouvou podle $ 2079 Občanského zákoníku. Načež Vám její návrh bude spolu se všemi náležitosmi odeslán na e-mail k potvrzení.

Odesláním přihlášky žádáte o přijetí do spolku Přírodna, z.s. podle $ 214 a násl. Občanského zákoníku. Po přijetí přihlášky, jejím odsouhlasením předsedou a uhrazením členského poplatku se stanete registrovaným členem spolku.
Následně Vám bude doručen prostřednictvím české pošty balíček s Vámi vybranou sadbou hub.
Účast na akcích a členské schůzi je dobrovolná.

Výhody registrovaného členství:
-Členství na jeden rok.
-Zvýhodněná cena za další balíčky sadby hub (sleva 149Kč).
-Bezplatná konzultace ohledně výsadby a pěstování hub, nadstandardní rady a tipy.
-Bezplatná konzultace ekonomicky přijatelného stavitelství.
-Možnost návštěvy NEAR infra sauny.
-Účast na akcích spolku zdarma nebo za zvýhodněnou cenu vstupného.

Účel spolku je:
-Podpora a propagace způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, poskytování informací a materiálů členům a zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Poskytování domova a péče zvířatům, zejména psům a kočkám.
-Podpora, aplikace, výzkum a zvyšování povědomí o přírodním stavitelství a zdraví prospěšnému bydlení.

Zabýváme se:
-Podporou a propagací způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, dodáváním, poskytováním informací a materiálu zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Poskytováním péče a základního výcviku zachráněným zvířatům.
-Výzkumem zdraví prospěšnému bydlení, budováním a podporou malých, mobilních a dočasných, ekologicky a ekonomicky dosažitelných staveb s ohledem na zachování půdy.

Peníze od vás:
Peníze od Vás (členský příspěvek, dobrovolný příspěvek, dar) použijeme na uhrazení nákladů doručení zásilky s balíčkem hub k Vám (poštovné, balné, dopravné), na výrobu sadby hub, obstaraní péče a spokojeného života zvířatům, na zajištění provozních nákladů, chodu a rozvoj spolku.

Stanovy spolku (.pdf)
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů
Informace o cookies a jejich nastavení

sadba zdarma

Copyright © 2024 Sadba-hub.cz

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás - zde

www.prirodna.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Stanovy | Obchodní podmínky | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | Cookies | Kontakt | Doprava a platba | Vrácení zboží | Reklamace